156KXM100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
156KXM100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 156KXM100M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 15UF 20% 100V THRU HOLE
Duomenų lapai: 156KXM100M.pdf
  • Pranešimas
156KXM100M specifikacijos
Dalies numeris 156KXM100M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 15UF 20% 100V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1597944 pcs Duomenų lapas 156KXM100M.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 52.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 132mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 2.214 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8.842 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 15µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8.842 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 15µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
156L
156L
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: FIXED IND 5H 75MA 135 OHM CHASS
Sandelyje: 6342 pcs
parsisiųsti: 156L.pdf
RFQ
156G
156G
apibūdinimas: FIXED IND 9H 40MA 300 OHM CHASS
Sandelyje: 7227 pcs
parsisiųsti: 156G.pdf
RFQ
156M
156M
apibūdinimas: FIXED IND 3H 100MA 86 OHM CHASS