155MABA01KHS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155MABA01KHS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 155MABA01KHS
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 10% 800VDC RADIAL
Duomenų lapai: 155MABA01KHS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
133 pcs
  • Pranešimas
155MABA01KHS specifikacijos
Dalies numeris 155MABA01KHS Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 10% 800VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41256 pcs Duomenų lapas 155MABA01KHS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 800V Įtampos įvertinimas - AC 400V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Serija MAB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 1.083" (27.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.299" (33.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 400V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 1.5µF