154MSR630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
154MSR630K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 154MSR630K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 154MSR630K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
154MSR630K specifikacijos
Dalies numeris 154MSR630K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 220676 pcs Duomenų lapas 154MSR630K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 220V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.886" L x 0.374" W (22.50mm x 9.50mm) Serija MSR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 0.787" (20.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 0.15µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Metallized Radial Talpa 0.15µF