153MMR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
153MMR400K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 153MMR400K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: 1.153MMR400K.pdf2.153MMR400K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
153MMR400K specifikacijos
Dalies numeris 153MMR400K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 822483 pcs Duomenų lapas 1.153MMR400K.pdf2.153MMR400K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.413" L x 0.177" W (10.50mm x 4.50mm) Serija MMR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 153MMR400K-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.015µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.015µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
153MMR630K
153MMR630K
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Sandelyje: 684109 pcs
parsisiųsti: 153MMR630K.pdf
RFQ
153MPW400K
153MPW400K
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 0.015UF 400VDC AXIAL
Sandelyje: 243739 pcs
parsisiųsti: 153MPW400K.pdf
RFQ
153L
153L
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: FIXED IND 900MH 75MA 125 OHM
parsisiųsti: 153L.pdf
153MSR102K
153MSR102K
apibūdinimas: CAP FILM 0.015UF 10% 1KVDC RAD
parsisiųsti: 153MSR102K.pdf
153MPW630K
153MPW630K
apibūdinimas: CAP FILM 0.015UF 630VDC AXIAL
parsisiųsti: 153MPW630K.pdf
153M
153M
apibūdinimas: FIXED IND 600MH 100MA 86 OHM