126KXM100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
126KXM100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 126KXM100M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 12UF 20% 100V THRU HOLE
Duomenų lapai: 126KXM100M.pdf
  • Pranešimas
126KXM100M specifikacijos
Dalies numeris 126KXM100M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 12UF 20% 100V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1071922 pcs Duomenų lapas 126KXM100M.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 46mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 2.8 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 11.0524 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 12µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 11.0524 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 12µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
126MABA04KJS
126MABA04KJS
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 12UF 10% 370VDC RADIAL
Sandelyje: 17391 pcs
parsisiųsti: 126MABA04KJS.pdf
RFQ
126M76-032
126M76-032
Gamintojai: Vector Electronics & Technology, Inc.
apibūdinimas: BREADBRD PREPUNCHED INSULAT NPTH
Sandelyje: 5190 pcs
parsisiųsti: 126M76-032.pdf
RFQ
126B
126B
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: TRANSFORMER 4W 20HZ-20KHZ
parsisiųsti: 126B.pdf
126MABA02KJS
126MABA02KJS
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 12UF 10% 600VDC RADIAL
parsisiųsti: 126MABA02KJS.pdf
126C
126C