125MABA01KIS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
125MABA01KIS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 125MABA01KIS
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 1.2UF 10% 800VDC RADIAL
Duomenų lapai: 125MABA01KIS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
262 pcs
  • Pranešimas
125MABA01KIS specifikacijos
Dalies numeris 125MABA01KIS Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 1.2UF 10% 800VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62329 pcs Duomenų lapas 125MABA01KIS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 800V Įtampos įvertinimas - AC 400V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.555" L x 0.591" W (39.50mm x 15.00mm) Serija MAB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" 1.378" (35.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 1.2µF Film Capacitor 400V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 1.2µF