109LMU035M2CG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
109LMU035M2CG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 109LMU035M2CG
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Duomenų lapai: 109LMU035M2CG.pdf
  • Pranešimas
109LMU035M2CG specifikacijos
Dalies numeris 109LMU035M2CG Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5666 pcs Duomenų lapas 109LMU035M2CG.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LMU Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.25A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 58.03 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 58.03 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 10000µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
109LBB050M2ED
109LBB050M2ED
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP