109LBA025M2DC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
109LBA025M2DC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 109LBA025M2DC
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Duomenų lapai: 109LBA025M2DC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
109LBA025M2DC specifikacijos
Dalies numeris 109LBA025M2DC Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61504 pcs Duomenų lapas 109LBA025M2DC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LBA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.31A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.1375A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 109LBA025M2DC-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 74.6 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 10000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 74.6 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 10000µF Programos General Purpose