108UVR2R5MFF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108UVR2R5MFF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 108UVR2R5MFF
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V SMD
Duomenų lapai: 108UVR2R5MFF.pdf
  • Pranešimas
108UVR2R5MFF specifikacijos
Dalies numeris 108UVR2R5MFF Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 133929 pcs Duomenų lapas 108UVR2R5MFF.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija UVR
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 213mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.26A @ 120kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.327" (8.30mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 198.9 mOhm
Išsamus aprašymas 1000µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 198.9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF