108LMU100M2CD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108LMU100M2CD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 108LMU100M2CD
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Duomenų lapai: 108LMU100M2CD.pdf
  • Pranešimas
108LMU100M2CD specifikacijos
Dalies numeris 108LMU100M2CD Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4765 pcs Duomenų lapas 108LMU100M2CD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LMU Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.71A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1375A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 248.7 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 248.7 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose