107TLS010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107TLS010M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 107TLS010M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 10V AXIAL
Duomenų lapai: 107TLS010M.pdf
  • Pranešimas
107TLS010M specifikacijos
Dalies numeris 107TLS010M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 10V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 246227 pcs Duomenų lapas 107TLS010M.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia x 0.630" L (6.30mm x 16.00mm)
Serija TLS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 145mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.316 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 3.316 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 100µF Programos General Purpose