107SML063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107SML063M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 107SML063M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD
Duomenų lapai: 107SML063M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
107SML063M specifikacijos
Dalies numeris 107SML063M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92856 pcs Duomenų lapas 107SML063M.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija SML Sraigtasparnis @ žemos dažnio 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 420mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 1572-1308-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.417" (10.60mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.99 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.99 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 100µF Programos General Purpose