107AXZ050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107AXZ050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 107AXZ050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas SMD E-CAP LOW Z
Duomenų lapai: 107AXZ050M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
107AXZ050M specifikacijos
Dalies numeris 107AXZ050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas SMD E-CAP LOW Z "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 153184 pcs Duomenų lapas 107AXZ050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AXZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 1572-1038
1572-1038-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.417" (10.60mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.321 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2.321 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 100µF Programos General Purpose