106SVF035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 106SVF035M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 35V THRU HOLE
Duomenų lapai: 106SVF035M.pdf
  • Pranešimas
106SVF035M specifikacijos
Dalies numeris 106SVF035M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 35V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2304256 pcs Duomenų lapas 106SVF035M.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SVF Sraigtasparnis @ žemos dažnio 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 49.3mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 19.894 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 19.894 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Talpa 10µF