106RSS016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106RSS016M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 106RSS016M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 16V THRU HOLE
Duomenų lapai: 106RSS016M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
106RSS016M specifikacijos
Dalies numeris 106RSS016M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 16V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2229206 pcs Duomenų lapas 106RSS016M.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija RSS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 40mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 106RSS016M-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.059" (1.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 28.184 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 28.184 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Talpa 10µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
106PUM035M
106PUM035M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 35V THRU HOLE
Sandelyje: 1638579 pcs
parsisiųsti: 106PUM035M.pdf
RFQ
106SMH016M
106SMH016M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD