106KXM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106KXM050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 106KXM050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 50V THRU HOLE
Duomenų lapai: 106KXM050M.pdf
  • Pranešimas
106KXM050M specifikacijos
Dalies numeris 106KXM050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 50V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1491699 pcs Duomenų lapas 106KXM050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 96mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 3.992 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 16.579 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 16.579 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 10µF Programos General Purpose