106DCN2R7STJD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106DCN2R7STJD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 106DCN2R7STJD
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP 10F -20%, +50% 2.7V T/H
Duomenų lapai: 106DCN2R7STJD.pdf
  • Pranešimas
106DCN2R7STJD specifikacijos
Dalies numeris 106DCN2R7STJD Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP 10F -20%, +50% 2.7V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84287 pcs Duomenų lapas 106DCN2R7STJD.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.7V Tolerancija -20%, +50%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija DCN Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 mOhm
Išsamus aprašymas 10F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 80 mOhm 1000 Hrs @ 60°C Talpa 10F
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
106CKS450MLU
106CKS450MLU
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 450V THRU HOLE