106AXZ050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106AXZ050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 106AXZ050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: 106AXZ050M.pdf
  • Pranešimas
106AXZ050M specifikacijos
Dalies numeris 106AXZ050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 742216 pcs Duomenų lapas 106AXZ050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija AXZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 82.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 165mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 880 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 19.894 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 19.894 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 10µF Programos General Purpose