104SML050MD4
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104SML050MD4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 104SML050MD4
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.1UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: 104SML050MD4.pdf
  • Pranešimas
104SML050MD4 specifikacijos
Dalies numeris 104SML050MD4 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 0.1UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1336983 pcs Duomenų lapas 104SML050MD4.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija SML Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.8mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.60mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1989.44 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1989.44 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 0.1µF
Programos Bypass, Decoupling
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
104SMH050M
104SMH050M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V SMD