VTOF70-08IO7
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VTOF70-08IO7
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas RECT BRIDGE 3PH 800V FO-T-A
Duomenų lapai: VTOF70-08IO7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
VTOF70-08IO7 specifikacijos
Dalies numeris VTOF70-08IO7 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas RECT BRIDGE 3PH 800V FO-T-A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1933 pcs Duomenų lapas VTOF70-08IO7.pdf
Įtampa - išjungta būsena 800V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V
Struktūra Bridge, 3-Phase - All SCRs Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė FO-T-A
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Skaitiklis, Diodai 6 SCRs
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SCR Module 800V Bridge, 3-Phase - All SCRs Chassis Mount FO-T-A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 70A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 550A, 600A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 200mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 100mA