VBO72-18NO7
IXYS CorporationIXYS Corporation
VBO72-18NO7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VBO72-18NO7
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE BRIDGE 1800V 72A PWS-D
Duomenų lapai: VBO72-18NO7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
VBO72-18NO7 specifikacijos
Dalies numeris VBO72-18NO7 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE BRIDGE 1800V 72A PWS-D "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2748 pcs Duomenų lapas VBO72-18NO7.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 1.8kV Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.08V @ 30A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas PWS-D
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė PWS-D Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Single Phase Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.8kV Chassis Mount PWS-D
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 1800V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 72A