VBO45-18NO7
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VBO45-18NO7
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE BRIDGE 45A 1800V FO-T-A
Duomenų lapai: VBO45-18NO7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
VBO45-18NO7 specifikacijos
Dalies numeris VBO45-18NO7 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE BRIDGE 45A 1800V FO-T-A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2866 pcs Duomenų lapas VBO45-18NO7.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 1.8kV Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.7V @ 150A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas FO-T-A
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė FO-T-A Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Single Phase
Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.8kV Chassis Mount FO-T-A Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 1800V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 45A Bazinės dalies numeris VBO45