MCMA200PD1600SA
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCMA200PD1600SA
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOD THYRISTOR DUAL 16KV
Duomenų lapai: MCMA200PD1600SA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
9 pcs
  • Pranešimas
MCMA200PD1600SA specifikacijos
Dalies numeris MCMA200PD1600SA Gamintojas IXYS Corporation
Galimas kiekis 1247 pcs Duomenų lapas MCMA200PD1600SA.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1.6kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 2.5V
Struktūra Series Connection - SCR/Diode Serija -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 140°C (TJ) Skaitiklis, Diodai 1 SCR, 1 Diode
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SCR Module 1.6kV 314A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 314A Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 200A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 6000A, 6480A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 200mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 150mA