MCD95-16IO8B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCD95-16IO8B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCD95-16IO8B
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOD THYRISTOR/DIO 1600V TO-240AA
Duomenų lapai: MCD95-16IO8B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MCD95-16IO8B specifikacijos
Dalies numeris MCD95-16IO8B Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOD THYRISTOR/DIO 1600V TO-240AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3153 pcs Duomenų lapas MCD95-16IO8B.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1.6kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 2.5V
Struktūra Series Connection - SCR/Diode Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-240AA
Kiti vardai MCD 95 - 16 IO8B
MCD9516IO8B
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Skaitiklis, Diodai 1 SCR, 1 Diode Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SCR Module 1.6kV 180A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount TO-240AA
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 180A Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 116A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 2250A, 2400A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 200mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 150mA Bazinės dalies numeris MC*95