MCD72-18IO1B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCD72-18IO1B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCD72-18IO1B
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOD THYRISTOR/DIO 1800V TO-240AA
Duomenų lapai: MCD72-18IO1B.pdf
  • Pranešimas
MCD72-18IO1B specifikacijos
Dalies numeris MCD72-18IO1B Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOD THYRISTOR/DIO 1800V TO-240AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3154 pcs Duomenų lapas MCD72-18IO1B.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1.8kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 2.5V
Struktūra Series Connection - SCR/Diode Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-240AA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Skaitiklis, Diodai 1 SCR, 1 Diode
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas SCR Module 1.8kV 180A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount TO-240AA Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 180A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 115A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 1700A, 1800A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 200mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 150mA