MCD44-16IO8B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCD44-16IO8B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCD44-16IO8B
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOD THYRISTOR DUAL 1600V TO240AA
Duomenų lapai: MCD44-16IO8B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
36 pcs
  • Pranešimas
MCD44-16IO8B specifikacijos
Dalies numeris MCD44-16IO8B Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOD THYRISTOR DUAL 1600V TO240AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4896 pcs Duomenų lapas MCD44-16IO8B.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1.6kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V
Struktūra Series Connection - SCR/Diode Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-240AA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Skaitiklis, Diodai 1 SCR, 1 Diode
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas SCR Module 1.6kV 80A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount TO-240AA Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 80A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 51A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 1150A, 1230A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 200mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 100mA