MCD40-12IO6
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCD40-12IO6
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOD THYRISTOR/DIO 1200V SOT-227B
Duomenų lapai: MCD40-12IO6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MCD40-12IO6 specifikacijos
Dalies numeris MCD40-12IO6 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOD THYRISTOR/DIO 1200V SOT-227B "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4624 pcs Duomenų lapas MCD40-12IO6.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1.2kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V
Struktūra Series Connection - SCR/Diode Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Skaitiklis, Diodai 1 SCR, 1 Diode
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas SCR Module 1.2kV 60A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 60A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 38A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 500A, 440A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 200mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 100mA