MCD161-22IO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCD161-22IO1
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOD THYRISTOR/DIODE 2200V Y4-M6
Duomenų lapai: MCD161-22IO1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 713 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 713 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
6 pcs
  • Pranešimas
MCD161-22IO1 specifikacijos
Dalies numeris MCD161-22IO1 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOD THYRISTOR/DIODE 2200V Y4-M6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 713 pcs Duomenų lapas MCD161-22IO1.pdf
Įtampa - išjungta būsena 2.2kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 2V
Struktūra Series Connection - SCR/Diode Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Y4-M6
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Skaitiklis, Diodai 1 SCR, 1 Diode
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas SCR Module 2.2kV 300A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Y4-M6 Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 300A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 165A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 6000A, 6400A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 150mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 150mA