IXYN100N120C3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYN100N120C3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXYN100N120C3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT XPT 1200V 152A SOT-227B
Duomenų lapai: IXYN100N120C3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
IXYN100N120C3 specifikacijos
Dalies numeris IXYN100N120C3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT XPT 1200V 152A SOT-227B "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2644 pcs Duomenų lapas IXYN100N120C3.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.5V @ 15V, 100A
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227B Serija XPT™, GenX3™
Maitinimas - maks 830W Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) NTC termistorius No
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Cies) @ Vce 6nF @ 25V Įvestis Standard
IGBT tipas - Išsamus aprašymas IGBT Module Single 1200V 152A 830W Chassis Mount SOT-227B
Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 25µA Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 152A