IXYA20N65B3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYA20N65B3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXYA20N65B3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT
Duomenų lapai: IXYA20N65B3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXYA20N65B3 specifikacijos
Dalies numeris IXYA20N65B3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 35147 pcs Duomenų lapas IXYA20N65B3.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 20A
Bandymo sąlyga 400V, 20A, 20 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 12ns/103ns
Perjungimo energija 500µJ (on), 700µJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263
Serija XPT™, GenX3™ Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 25ns
Maitinimas - maks 230W Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Įvesties tipas Standard
IGBT tipas - Vartai 29nC
Išsamus aprašymas IGBT 650V 58A 230W Surface Mount TO-263 Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 108A
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 58A