IXTY55N075T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTY55N075T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 75V 55A TO-252
Duomenų lapai: IXTY55N075T.pdf
  • Pranešimas
IXTY55N075T specifikacijos
Dalies numeris IXTY55N075T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 75V 55A TO-252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6025 pcs Duomenų lapas IXTY55N075T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 25µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-252
Serija TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 19.5 mOhm @ 27.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 130W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1400pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 33nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 75V Išsamus aprašymas N-Channel 75V 55A (Tc) 130W (Tc) Surface Mount TO-252
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 55A (Tc)