IXTY12N06TTRL
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTY12N06TTRL
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V 12A TO-252
Duomenų lapai: IXTY12N06TTRL.pdf
  • Pranešimas
IXTY12N06TTRL specifikacijos
Dalies numeris IXTY12N06TTRL Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V 12A TO-252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5466 pcs Duomenų lapas IXTY12N06TTRL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 25µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-252
Serija TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 85 mOhm @ 6A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 33W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Kiti vardai IXTY12N06TTRLTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 256pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 3.4nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V
Išsamus aprašymas N-Channel 60V 12A (Tc) 33W (Tc) Surface Mount TO-252 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 12A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXTY12N06T
IXTY12N06T
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 60V 12A TO-252