IXTX90P20P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTX90P20P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTX90P20P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 200V 90A PLUS247
Duomenų lapai: IXTX90P20P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Pranešimas
IXTX90P20P specifikacijos
Dalies numeris IXTX90P20P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET P-CH 200V 90A PLUS247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7032 pcs Duomenų lapas IXTX90P20P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS247™-3
Serija PolarP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 44 mOhm @ 22A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 890W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Kiti vardai 620108
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 12000pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 205nC @ 10V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V Išsamus aprašymas P-Channel 200V 90A (Tc) 890W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 90A (Tc)