IXTX210P10T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTX210P10T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTX210P10T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 100V 210A PLUS247
Duomenų lapai: IXTX210P10T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXTX210P10T specifikacijos
Dalies numeris IXTX210P10T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET P-CH 100V 210A PLUS247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4755 pcs Duomenų lapas IXTX210P10T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±15V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS247™-3
Serija TrenchP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.5 mOhm @ 105A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1040W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 69500pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 740nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V