IXTQ69N30P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ69N30P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTQ69N30P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 300V 69A TO-3P
Duomenų lapai: IXTQ69N30P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXTQ69N30P specifikacijos
Dalies numeris IXTQ69N30P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 300V 69A TO-3P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14780 pcs Duomenų lapas IXTQ69N30P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3P
Serija PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 49 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 500W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4960pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 180nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V
Išsamus aprašymas N-Channel 300V 69A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-3P Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 69A (Tc)