IXTQ36P15P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ36P15P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTQ36P15P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 150V 36A TO-3P
Duomenų lapai: IXTQ36P15P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXTQ36P15P specifikacijos
Dalies numeris IXTQ36P15P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET P-CH 150V 36A TO-3P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29987 pcs Duomenų lapas IXTQ36P15P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3P
Serija PolarP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 18A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3100pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 55nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 150V
Išsamus aprašymas P-Channel 150V 36A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-3P Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 36A (Tc)