IXTQ14N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ14N60P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTQ14N60P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 14A TO-3P
Duomenų lapai: IXTQ14N60P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXTQ14N60P specifikacijos
Dalies numeris IXTQ14N60P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 14A TO-3P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27562 pcs Duomenų lapas IXTQ14N60P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3P
Serija PolarHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 7A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2500pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 36nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 14A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-3P
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 14A (Tc)