IXTQ10P50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ10P50P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTQ10P50P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 500V 10A TO-3P
Duomenų lapai: IXTQ10P50P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXTQ10P50P specifikacijos
Dalies numeris IXTQ10P50P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET P-CH 500V 10A TO-3P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30391 pcs Duomenų lapas IXTQ10P50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-3P
Serija PolarP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2840pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 50nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V
Išsamus aprašymas P-Channel 500V 10A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-3P Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 10A (Tc)