IXTP110N055T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP110N055T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTP110N055T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 55V 110A TO-220
Duomenų lapai: IXTP110N055T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXTP110N055T specifikacijos
Dalies numeris IXTP110N055T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 55V 110A TO-220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48086 pcs Duomenų lapas IXTP110N055T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 100µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 230W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3080pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 67nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 55V Išsamus aprašymas N-Channel 55V 110A (Tc) 230W (Tc) Through Hole TO-220AB
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 110A (Tc)