IXTN170P10P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTN170P10P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTN170P10P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 100V 170A SOT227
Duomenų lapai: IXTN170P10P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXTN170P10P specifikacijos
Dalies numeris IXTN170P10P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET P-CH 100V 170A SOT227 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5310 pcs Duomenų lapas IXTN170P10P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227B
Serija PolarP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 890W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 12600pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 240nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas P-Channel 100V 170A (Tc) 890W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 170A (Tc)