IXTK75N30
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTK75N30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTK75N30
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 300V 75A TO-264
Duomenų lapai: IXTK75N30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
IXTK75N30 specifikacijos
Dalies numeris IXTK75N30 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 300V 75A TO-264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8321 pcs Duomenų lapas IXTK75N30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-264 (IXTK)
Serija MegaMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 42 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 540W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-264-3, TO-264AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 6000pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 240nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V Išsamus aprašymas N-Channel 300V 75A (Tc) 540W (Tc) Through Hole TO-264 (IXTK)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 75A (Tc)