IXTH80N075L2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH80N075L2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH80N075L2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 75V 80A TO247
Duomenų lapai: IXTH80N075L2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXTH80N075L2 specifikacijos
Dalies numeris IXTH80N075L2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 75V 80A TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16944 pcs Duomenų lapas IXTH80N075L2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247
Serija Linear L2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 40A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 357W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3600pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 103nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 75V
Išsamus aprašymas N-Channel 75V 80A (Tc) 357W (Tc) Through Hole TO-247 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 80A (Tc)