IXTH50N25T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH50N25T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH50N25T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 250V 50A TO-247
Duomenų lapai: IXTH50N25T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
120 pcs
  • Pranešimas
IXTH50N25T specifikacijos
Dalies numeris IXTH50N25T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 250V 50A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21049 pcs Duomenų lapas IXTH50N25T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 (IXTH)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 400W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4000pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 78nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 250V Išsamus aprašymas N-Channel 250V 50A (Tc) 400W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 50A (Tc)