IXTH440N055T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH440N055T2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH440N055T2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 55V 440A TO-247
Duomenų lapai: IXTH440N055T2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXTH440N055T2 specifikacijos
Dalies numeris IXTH440N055T2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 55V 440A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9656 pcs Duomenų lapas IXTH440N055T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 (IXTH)
Serija TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.8 mOhm @ 100A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1000W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 25000pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 405nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 55V
Išsamus aprašymas N-Channel 55V 440A (Tc) 1000W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 440A (Tc)