IXTH270N04T4
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH270N04T4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH270N04T4
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 40V 270A
Duomenų lapai: IXTH270N04T4.pdf
  • Pranešimas
IXTH270N04T4 specifikacijos
Dalies numeris IXTH270N04T4 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 40V 270A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22962 pcs Duomenų lapas IXTH270N04T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±15V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247
Serija TrenchT4™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.4 mOhm @ 50A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 375W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 9140pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 182nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V
Išsamus aprašymas N-Channel 40V 270A (Tc) 375W (Tc) Through Hole TO-247 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 270A (Tc)