IXTH16N50D2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH16N50D2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH16N50D2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 16A TO-247
Duomenų lapai: IXTH16N50D2.pdf
  • Pranešimas
IXTH16N50D2 specifikacijos
Dalies numeris IXTH16N50D2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 16A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11657 pcs Duomenų lapas IXTH16N50D2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 240 mOhm @ 8A, 0V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 695W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5250pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 199nC @ 5V
FET tipas N-Channel FET funkcija Depletion Mode
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 0V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V
Išsamus aprašymas N-Channel 500V 16A (Tc) 695W (Tc) Through Hole TO-247-3 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 16A (Tc)