IXTH120P065T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH120P065T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH120P065T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 65V 120A TO-247
Duomenų lapai: IXTH120P065T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXTH120P065T specifikacijos
Dalies numeris IXTH120P065T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET P-CH 65V 120A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15649 pcs Duomenų lapas IXTH120P065T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±15V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 (IXTH)
Serija TrenchP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 298W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 13200pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 185nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 65V
Išsamus aprašymas P-Channel 65V 120A (Tc) 298W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 120A (Tc)