IXTH02N250
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH02N250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTH02N250
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 2500V 0.2A TO247
Duomenų lapai: IXTH02N250.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXTH02N250 specifikacijos
Dalies numeris IXTH02N250 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 2500V 0.2A TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10606 pcs Duomenų lapas IXTH02N250.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 (IXTH)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 450 Ohm @ 50mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 83W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 116pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 7.4nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 2500V
Išsamus aprašymas N-Channel 2500V 200mA (Tc) 83W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 200mA (Tc)