IXTA36N30P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA36N30P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTA36N30P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 300V 36A TO-263
Duomenų lapai: IXTA36N30P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXTA36N30P specifikacijos
Dalies numeris IXTA36N30P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 300V 36A TO-263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44793 pcs Duomenų lapas IXTA36N30P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (IXTA)
Serija PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 18A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2250pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 70nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V
Išsamus aprašymas N-Channel 300V 36A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 36A (Tc)