IXST15N120B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXST15N120B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXST15N120B
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT 1200V 30A 150W TO268
Duomenų lapai: IXST15N120B.pdf
  • Pranešimas
IXST15N120B specifikacijos
Dalies numeris IXST15N120B Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT 1200V 30A 150W TO268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5531 pcs Duomenų lapas IXST15N120B.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.4V @ 15V, 15A
Bandymo sąlyga 960V, 15A, 10 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 30ns/148ns
Perjungimo energija 1.5mJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija - Maitinimas - maks 150W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties tipas Standard IGBT tipas PT
Vartai 57nC Išsamus aprašymas IGBT PT 1200V 30A 150W Surface Mount TO-268
Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 60A Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 30A